Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) – Döntő

      Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) – Döntő bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi vizsgatárgyak versenye (ÁSZÉV) – Döntő

2018 április 9-10.-én Szolnokon szervezték az ÁSZÉV országos verseny döntőjét. A vendéglátóipar ágazatban írásban Vendéglátó gazdálkodás, Marketing és kommunikáció a gyakorlatban és Szakmai számítás tantárgyakból mérettettek meg a versenyzők. Szóban élelmiszerismeretből, Értékesítés vagy Termelés elméletből tettek tanúságot ismereteikről. Iskolánk tanulója, Katona Bálint (12.A) sikeresen és szépen szerepelt. Elért eredménye: Országos 14.hely

Felkészítők:

Vendéglátó gazdálkodás: Paskuné Zombory Melinda

Marketing és kommunikáció a gyakorlatban: Paskuné Zombory Melinda

Szakmai számítás: Paskuné Zombory Melinda

Élelmiszerismeret: Versné Varga Beáta

Termelés elmélet: Gombkötő János

Értékesítés elmélet: Kiss György

Gratulálunk!