Horváth Boldizsár területi történelem verseny

      Horváth Boldizsár területi történelem verseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Horváth Boldizsár területi történelem verseny

A 2017/18-as tanévben ismét megrendezésre került Szombathelyen a Horváth Boldizsár területi történelem verseny. 10.A osztályos tanulók indultak a versenyen. Az első fordulót 2017. november 21-én tartották. Ez írásbeli forduló volt, a négy indulóból két fő jutott tovább a 2018.április 18-án megtartott második fordulóra. Az első fordulón általános írásbeli ismereteket kértek számon, a második fordulón 10 perces előadást kellett tartani Pannoniáról egy kiválasztott témában, valamint részletesen kérték Pannónia történetét. Ezen ismeretekről kérdésekkel győződtek meg.

A versenyen Hajdu Henrietta 10.A osztályos tanuló vett részt, és 3. helyezést ért el. Felkészítője Kósa Erika 
Gratulálunk!