Útjára indul az Erasmus + Uniós projekt

      Útjára indul az Erasmus + Uniós projekt bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Az első Erasmus+ szakképzési mobilitásra 2018. október 20-november 11. között kerül sor a lengyelországi Ostrow Wielkopolskiban. Cukrász, szakács, vendéglátásszervező és turisztikai szervező és értékesítő képzésben résztvevő, angol nyelvet tanuló diákjaink képviselik majd iskolánkat. A három hetes szakmai gyakorlat elsődleges célja az, hogy új, innovatív szakmai ismeretekkel gazdagodjanak tanulóink. Emellett lehetőségük lesz nyelvi kompetenciájuk fejlesztésére és betekintést nyerhetnek a lengyel kultúrába is.

A diákok a nyelvi felkészítő után sikeresen teljesítették a nyelvi szintfelmérő tesztet, amely feltétele a kiutazásnak. A diákok és kísérő tanáraik készen állnak a szakmai kihívásra!