Szalagavató

      Szalagavató bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Vannak küzdelmek, amiket nem vívhatnak meg helyettünk mások, ilyen a pályaválasztás, a szakmai és az érettségi vizsga is – hangzott el a Csokonai sportcsarnokban.

Hat osztály százkettő diákjára tűztek szalagot a Csokonai sportcsarnokban. A rendezvényen elhangzott: vannak küzdelmek, amiket nem vívhatnak meg helyettünk mások. Senki, még a hozzánk legközelebb állók sem. A tanulás, a pályaválasztás, a szakmai és az érettségi vizsga is ilyen. Az intézmény igazgatója a végzősöknek hangsúlyozta: a feltűzött szalag emlékeztesse őket erre. Az iskola 55. tanévének szalagavatóján Fisli István hozzátette: legyünk büszkék az elmúlt évtizedekre, de ugyanakkor méltók is hozzá. Formáljuk olyan intézménnyé a VSZK-t, amely a múltból táplálkozva, megfelelően formálja a jövőt, azt a jövőt, amely helyt tud állni egy nagyobb versenyt diktáló világ erőterében is.

Hársfalvi Ákos – Keszthelyi TV