Alapítványi bál

Alapítványi bál bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kedves régi és leendő szórakozni kívánó barátaink, volt VSZK-s diákok! Kedves Szülők!

2019. február 16-án, szombaton 19 órai kezdettel ismét megrendezzük a Keszthelyi VSZK-ban az immár hagyománnyá vált alapítványi bált. Ezúton szeretettel meghívunk minden kedves szülőt, ismerőst – ismeretlent és minden szórakozni kívánó kedves barátot.

A bál védnöke:
Szabó Károly
Főigazgató, Zalaegerszegi Szakképzési Centrum

Jegyek elővételben megvásárolhatók 4 500 Ft-os áron, vagy 500 Ft-os, 1 000 Ft-os, 2 000 Ft-os pártolójegy vásárolható, 2019. január 14-étől, Karancz Róbertné Ritánál, 9-15 óra között.
A pontos létszám ismerete a bál előkészítése miatt lényeges, ezért kérjük, hogy akik biztosan nem tudnak részt venni a bálon, ne vacsorajeggyel, hanem pártolójegyekkel támogassák intézményünket.Telefon: 83/515-317; 30/341-1950
A bál bevételét iskolánk fejlesztésére kívánjuk fordítani. Kérjük, hogy tombolatárgy felajánlásával is segítsék rendezvényünk sikeresebbé tételét.
A vacsoráról a Keszthelyi VSZK Szakoktatói Munkaközössége gondoskodik.
Zene: WIK Zenekar
(https://www.facebook.com/wikzenekar/)