Kosárlabda diákolimpia

      Kosárlabda diákolimpia bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

 2019. január 23.: a fiú „B” kategóriában a VSZK csapata tegnap a Közgazdasági Szakgimnázium csapata ellen lépett pályára a harmadik fordulóban. A mérkőzésen a játék minden elemében javuló csapatunk több védekezési és támadási variációt is kipróbálva, 44:8 arányban győzött. Köszönjük a Közgáz sportszerű játékát! Gratulálok a csapatnak! Borbély Tomi sérülését nagyon fájlaljuk és jobbulást, mielőbbi gyógyulást kívánunk neki. Sajnos itt sem hagyhatjuk szó nélkül azt az állandó (immár évtizedes) problémát, amely részben a sérülésben is szerepet játszott: kosárlabda mérkőzéseken az azon a helyen hagyott kézilabda kapu állandó balesetveszélyt jelent. Reméljük ezt a problémát előbb-utóbb tudjuk orvosolni.