Országos levelező verseny német nyelvből Junior I. kategóriában.

Országos levelező verseny német nyelvből Junior I. kategóriában. bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A verseny során egy karácsonyi feladatsort kellett megoldani, ami egyéni, és csoportmunkából állt. A feladatsor szövegértési és nyelvhelyességet mérő feladatokat tartalmazott.
A projektfeladat egy karácsonyi naptár készítése volt. Ezt a VSZK tanulói filcanyagból és textilből álló kis zsákocskákkal készítették el, és december hónap napjaihoz minden zsákocskába írtak egy-egy német idézetet, német dalrészletet, és karácsonyi szimbólumokat. Az egyéni munka során a karácsonyi készülődésről írtak fogalmazást a diákjaink.

A megoldásokkal második helyezést ért el csapatunk!

Résztvevők: Resperger Dorina, Marosvári Dalma, Meiszterics Beáta 2/10.F osztályos tanulók.

Felkészítő: Fődi Nóra tanárnő

Gratulálunk!