BGE – szakács- és pincérverseny

BGE – szakács- és pincérverseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Kiválóan szerepeltek tanulóink a BGE Kereskedelmi és Vendéglátóipari Karán megrendezett szakács- és pincérversenyen, az első magyar egyetemi gasztronómiai kupán.
A megmérettetésen a szakácsversenyzők előre ismertetett nyersanyagokból és két kötelező alapanyagból háromfogásos ételsort készítettek el előre meghatározott idő alatt.
A pincérek többek között díszasztalt terítettek, osztrigát bontottak, kávét és koktélt kevertek, szervíroztak. A versenyzőknek szóban, idegen nyelven is számot kellett adni tudásukról.
Hosszú Kevin pincér szakmában 3. helyezést ért el + különdíjat kapott. Nagy-Fáró Klaudia szakács tanuló 5. lett, különdíjat kapott a konyhai zsűritől, a legszebb konyhai munkáért.

Gratulálunk! Hajrá VSZK!

A képre kattintva további galéria nyílik…(facebook)