BEIN GYÖRGY EMLÉKVERSENY

      BEIN GYÖRGY EMLÉKVERSENY bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
A VSZK diákjai még az online oktatás idején is több rangos versenyen részt vettek, nagyon szép eredménnyel. A 12A osztály három diákja: Pálfi Laura, Tajti Bálint, Kovács Olivér alkotta csapat két versenyen is részt vett! A Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Báthory István Technikuma a 2020/2021. tanévben is meghirdette a „BEIN GYÖRGY EMLÉKVERSENYT”, amit idén a 12A csapata nyert meg, az elismerések mellett értékes nyereményeket is begyűjtve. Szintén ez a csapat a BGE „Bekviker” versenyén 29. helyezést ért el. Ezen a versenyen vett még részt a 11A csapata is: Huszár Barnabás, Vágfalvi Dominik, Kancsal Dániel, akik a 36. helyen végeztek. A 13AB csapata: Horváth Júlia, Kozma Lukrécia, Kolics Enikő, Tóth Blanka pedig a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara által szervezett Tour de Pannon, „Fókuszban a sötét turizmus”
turisztikai versenyen vett részt igényes összeállítású plakátjukkal, amivel épphogy lemaradtak a döntőbe jutásról. A csapatok felkészítő tanára Péterffy György volt. Gratulálunk a csapatoknak!
Hajrá VSZK!