Turizmus-vendéglátás ágazati alapvizsga!

Turizmus-vendéglátás ágazati alapvizsga! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Iskolánkban elsőként a Ksz/11.F osztály cukrász, pincér-vendégtéri szakember és szakács felnőtt tanulói mérették meg magukat az ágazati alapvizsgán 2021. január 27-28-án. Word dokumentumban, majd PPT diák segítségével szóban turisztikai attrakciót és szálláshelyet mutattak be régiónkból, egy melegételt és egy cukrászsüteményt készítettek a tankonyhákban, valamint a tanétteremben koktélt készítettek, terítettek, és kétfogásos menüt szolgáltak fel vendégeiknek. Az rendkívül összetett feladatot a vizsgázók valamennyien dicséretesen oldották meg. A kimagasló eredményekhez gratulálunk a Ksz/11.F osztály tanulóinak, és valamennyi felkészítő oktatónak.