Gondoljanak ránk!

      Gondoljanak ránk! bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
Kedves Szülők! Tisztelt Támogatók!
A Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Vendéglátó Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium (8360 Keszthely, Mártirok útja 1.) 1992. évben hozta létre az Idegenforgalmi ” Jó Tanulásért ” Alapítványt. Alapítványunk célja és feladata kezdetektől fogva az iskolában folyó oktatási-nevelési tevékenység segítése.
Kérjük Önöket, hogy a „Rendelkező nyilatkozat a befizetett adó egy százalékáról” c. nyomtatvány kitöltésekor gondoljanak az Idegenforgalmi ” Jó Tanulásért ” Alapítványra és segítsék céljaink elérését. Számunkra minden 1 % nagyon sokat jelent.
Az Alapítvány megnevezése: Idegenforgalmi ” Jó Tanulásért ” Alapítvány
Alapítvány adószáma: 18950625-1-20
Köszönjük támogatásukat!