Ballagás – 2021

      Ballagás – 2021 bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

„ Egyszer véget ér a lázas ifjúság,
Egyszer elmúlnak a színes éjszakák,
Egyszer véget ér az álom, egyszer véget ér a nyár,
Ami elmúlt, soha nem jön vissza már.” (Máté Péter)

Kedves Végzős Diákjaink!

A koronavírus okozta világjárvány miatt a ballagás hagyományos módon sajnos nem valósulhat meg idén sem.
Nem szeretnénk azonban azt, hogy teljesen elmaradjon, hogy búcsú nélkül induljatok az „Elmegyek, elmegyek…” hosszú útjára. Ezért online módon, egy videóval szeretnénk elköszönni tőletek. Figyeljétek a Keszthelyi VSZK Facebook-oldalát április 30-án, pénteken. A ballagás eredetileg tervezett időpontjában, vagyis 16.00 órakor elérhető lesz az általunk összeállított videós búcsú. Addig is kitartást, jó készülést az előttetek álló vizsgákhoz!

Hajrá VSZK!