„Jó bornak nem kell cégér” …ilyen a VSZK

„Jó bornak nem kell cégér” …ilyen a VSZK bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Ismételten gyönyörű eredménnyel (4,2) vizsgázott a vendéglátás szervező osztályom.

Búcsúzóul mondták:
„Kedves Tanárok
Az osztály nevében szeretném megköszönni ezt a csodálatos 2 évet, amely alatt igyekeztünk elsajátítani azt a tudást, mint elméletben és gyakorlatban, amit önök igyekeztek átadni nekünk a tanórák és a gyakorlatok során.
Név szerint megemlítve:
Dr. Kiss Zsoltné Drága Marcsi nénink, akinek még a 8. órába gyorsabban pörgött az agya, mint az egész osztálynak összesen.
Denkler Brigi néni, akivel minden óra nevetéssel és jókedvvel telt.
Kustos Eszter tanárnő, aki angoltudás mellett inspirációt is adott nekünk az órákon.
Savanyó Szilvia tanárnő, házifeladatok tömkelegével látott el minket, de mindig meglett a gyümölcse.
Sinkovics Ferenc tanár úr, akinek az óráin megtanultuk a vendéglátás informatikáját, és hogy az órára mindig pontosan kell érkezni.
Börczi Balázs tanár úr, aki kiváló szakmai tudását átadva igyekezett belőlünk elegáns szakembert faragni.
Tóth Dénes tanár úr, kiváló segítőkész szakember, akivel az iskola méltán büszkélkedhet.
Molnár Szabolcs tanár úr, akivel minden egyes vidám VSZK s nap felért egy élménnyel.
Bíró László tanár úr, aki nem csak az iskolában, de gyakorlaton is igyekezett a legjobb tudása szerint tanítani minket.
És végül, de nem utolsó sorban ne feledkezzünk meg drága osztályfőnökünkről, második anyánkról Zombory Melinda tanárnőről, aki bátran a szárnyai alá vett minket, és mint minden kiváló osztályfőnök nem csak kiválóan tanította osztályát, de igyekezett az életre nevelni minket.
Neki illetve minden tanárnak, oktatónak, szakembernek, szeretnénk megköszönni, hiszen az ő érdemük hogy a szakmánk megszerzését igazoló bizonyítványt a kezünkben tarthatjuk.
Továbbá szeretnénk megköszönni a vizsgabizottságnak, hogy legjobb tudásuk szerint értékeltek minket és hogy úgy döntöttek, hogy alkalmasak vagyunk arra, hogy ebben a gyönyörű szakmában tudjunk dolgozni.
Köszönöm szépen a figyelmet.”

Forrás: VSZK Facebook