Javítóvizsga beosztás…

      Javítóvizsga beosztás… bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

2021. augusztus 25-27.

I. 2021. augusztus 25. (szerda) 9.00 órától:

Vendéglátó gazdálkodás, Vendéglátó gazdálkodás gyakorlat, Marketing és kommunikáció a gyakorlatban, Marketing és kommunikáció a vendéglátásban, Felszolgálási alapok, Felszolgálási alapok gyakorlat, Pénzügyi és vállalkozói ismeretek, Jogszabályok a vendéglátásban, Szervezés és irányítás, Foglalkoztatás II., Általános élelmiszerismeret, A vendégtéri értékesítés alapjai, A turisztikai és szálláshelyi tevékenység alapjai

II. 2021. augusztus 26. (csütörtök) 9.00 órától:

Informatika, Digitális kultúra, IKT a vendéglátásban

III. 2021. augusztus 27. (péntek):

Testnevelés, Angol, Szakács szakmai angol, Szakmai angol, Német, Matematika

Az egyes tantárgyak/tantárgyi egységek követelményeit honlapunkon találhatja meg.

Jó felkészülést kívánunk.