Pályaválasztási Kiállítás és Szakmabemutató rendezvénysorozat

      Pályaválasztási Kiállítás és Szakmabemutató rendezvénysorozat bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A Zala Megyei Kormányhivatal a megye szakképzési és köznevelési szervezeteivel együttműködve az idei évben ismét megszervezi Pályaválasztási Kiállítás és Szakmabemutató rendezvénysorozatát, mely a vírus okozta nehézségekhez alkalmazkodva ezúttal átkerül az online térbe.

A Zala megyében tanuló 7-8. osztályos – pályaválasztás előtt álló – általános iskolás diákok, szüleik, valamint pedagógusaik a KRÉTA rendszeren; a külön erre acélra létrehozott weboldalon, Facebookon, illetve YouTube csatornán keresztül juthatnak információkhoz. Az említett felületeken amellett, hogy bemutatkoznak a megye szakképzést folytató középfokú oktatási intézményei, a jelentkezők – döntésük megkönnyítése érdekében – hasznos tanácsokat és tippeket is kaphatnak. A program ideje alatt a Zala Megyei Kormányhivatal több nyereményjátékot és fotópályázatot is indít a pályaválasztáshoz kapcsolódóan.

További információt az alábbi elérhetőségeken tekinthetnek meg:

Honlap:

www.palyavalasztas-zala.hu

Nyereményjáték:

https://palyavalasztas-zala.hu/nyeremenyjatekok/kerdoiv/

Facebook:

Pályaválasztás Zala

YouTube csatorna:

https://www.youtube.com/channel/UCQ4L–t_MH1Gv0u_gcvzE1g