Felnőttoktatás…

      Felnőttoktatás… bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Amennyiben versenyképes, a munkaerőpiacon elismert szakmát szeretne, akkor a Keszthelyi VSZK a legjobb választás. Nálunk megtalálhatja számítását az is, aki 10. osztály után jelentkezik, de szakmai vizsga vagy érettségi utáni képzéseink is népszerűek.

Várjuk felnőttoktatás keretében – esti oktatás munkarendje szerint -, az első vagy akár második szakmát tanulni szándékozók jelentkezését szakács, pincér és cukrász szakmákra. Ez is ingyenes képzés, a képzés munka mellett is végezhető, jelentkezés feltétele a betöltött 16. életév, elvégzett 10. évfolyam; felső korhatár nincs. Felvételi vizsga nincs, de szakmai és egészségügyi alkalmasság szükséges.

Kollégiumi elhelyezést minden tanulónk részére tudunk biztosítani, így a felnőttoktatásban résztvevők számára is.

Érdeklődni a 0683/515-300-as telefonszámon vagy a kvszk@kvszk.hu e-mail címen lehet.

JELENTKEZÉSI LAP: [ megtekint v. letölt ]