Üzleti szimulációs interaktív verseny

      Üzleti szimulációs interaktív verseny bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kara az idén is megrendezte az „Üzleti szimulációs interaktív versenyét” Veszprémben. A 18 dunántúli iskola – főleg közgazdasági szakgimnázium/gimnázium – 20 csapata hozta meg vállalkozásuk árpolitikai, fejlesztési, költséggazdálkodási, piacszerzési döntéseit. Iskolánkból 3 csapat szerepelt a játékos versenyben, ahol két csapatunk is az előkelő 3. helyezést szerezte meg.
3. helyezést ért el a 2/14.A csapata: Góczi Zsóka, Gelencsér Dominika, Rózsa Dominika, Horváth Nóra
3.helyezést ért el a 5/13.AB leánycsapata: Czuppon Petra, Gelencsér Laura, Márton Dominika, Szabó Kármen
7.helyezést ért el a 5/13.AB fiúcsapata: Hosszú Kevin, Boczföldi Bálint, Sabján Csaba, Dávid Krisztián
Menedzselő tanár: Paskuné Zombory Melinda
Szívből gratulálunk!