Gyermek és ifjúságpszichiátria, addiktológiai és mentálhigiénés ellátórendszer infrastrukturális feltételeinek fejlesztése

      Gyermek és ifjúságpszichiátria, addiktológiai és mentálhigiénés ellátórendszer infrastrukturális feltételeinek fejlesztése bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Az ÁEEK konzorcium vezetésével és egyetemi konzorciumi partnerek (SZTE, PTE, DE) részvételével megvalósuló EFOP-2.2.0-16-2016-00002 azonosító számú „Gyermek és ifjúságpszichiátria, addiktológiai és mentálhigiénés ellátórendszer infrastrukturális feltételeinek fejlesztése” elnevezésű kiemelt projekt alapvető célja a 16 év alatti lakosság mentális egészségi állapotának javítása, az ifjúságpszichiátriai, addiktológiai és mentálhigiénés ellátórendszer fejlesztése és a korszerű, költséghatékony működtetés feltételeinek kialakítása.

  • DIGITÁLIS BETEGTÁJÉKOZTATÓK (PDF állományok)
  1. HANGULATZAVAR

  2. SZORONGÁS

  3. SZERFOGYASZTÁS

  4. EVÉSZAVAR

  5. VISELKEDÉSZAVAR

A „Gyermek és ifjúságpszichiátria, addiktológiai és mentálhigiénés ellátórendszer infrastrukturális feltételeinek fejlesztése” elnevezésű kiemelt projektről további információkat az ÁEEK honlapján, a projekt oldalára kattintva, illetve a projekt saját honlapján https://gyerekpszichiatria.hu/ talál.

 

NEMZETI SZAKKÉPZÉSI ÉS FELNŐTTKÉPZÉSI HIVATAL

Intézményirányítási Főosztály