RÖPLABDA

      RÖPLABDA bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A Keszthelyi VSZK V-VI korcsoportos fiú röplabdacsapata 2017. december 11.-én hétfőn Zala megyét képviselte a diákolimpia országos elődöntőjén a sportág „A” kategóriájában. A résztvevő csapatok:

  • Szombathely, Premontrei Gimnázium
  • Kaposvár, Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnázium
  • Budapest,Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakgimnázium
  • Keszthely, Keszthelyi VSZK

A csapat kiváló játékkal 3:1 arányban nyerte első mérkőzését a Premontrei Gimnázium csapata ellen. A döntőben 3:0 arányban szenvedtünk vereséget a 4 korosztályos válogatott játékossal felálló Eötvös Loránd Műszaki Szakgimnázium kiváló játékerőt képviselő csapatától. Nekik ezúton is gratulálunk és további győzelmeket kívánunk, hiszen a tornát megnyerve képviselik a régiót az országos döntőben. A VSZK csapata erőn felül teljesítve – az igazolt játékosok kategóriájában kizárólag amatőr játékosokkal felállva, a 2. helyezést szerezte meg. Gratulálok a fiúknak és további sok sportsikert kívánok. Elsősorban iskolánk immár hagyományossá vált saját rendezésű vegyes tornáján a VSZK Kupán, majd a „B” kategória mérkőzésein.

Hajrá VSZK!

Kövesse FACEBOOK-on is!