KOSÁRLABDA – Körzeti diákolimpia…

      KOSÁRLABDA – Körzeti diákolimpia… bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva
Harmadik forduló a körzeti diákolimpián – kosárlabda, fiúk, amatőr kategória. Keszthelyi VSZK – Közgazdasági Szakközépiskola 41:9. Nagy kedvvel és önbizalommal kezdtük. A cserék is jól szálltak be a mérkőzésbe. Egy-két kihagyott ziccer, de itt és most belefért. Az emberfogást és a félpályás letámadást még csiszolgathatjuk – egy kicsit akadozott a gépezet. A 2-3-as és a 3-2-es zóna viszont nagyon jól működött. Ákost és Viktort no meg Domit többször szeretném látni edzésen – akkor sokkal hatékonyabb lenne a lepattanószerzésünk és a gyorsindításos, lerohanásos támadójátékunk. Gratulálok az egész csapatnak és most nem szeretnék kiemelni senkit – ez a csapat sikere volt. Kedden edzés, szerdán dobóedzés háromtól – csütörtökön kettőkor indulunk a kanizsai edzőmeccsre.
Hajrá VSZK!