Kiváló OSZKTV eredmény

      Kiváló OSZKTV eredmény bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Az Országos Szakközépiskolai Közismereti Tanulmányi Versenyek regionális döntőjét idén is a Győri Szolg. SZC. Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakképző Iskolájában rendezték meg 2019. március 8-án. A fordulóba a Nyugat-Dunántúli Régió 10 csapata jutott be. Iskolánkat Berdán Péter 2/10.D, Hajdu László 1/9.E, Törőcsik Tamás 2/10.D tanulók képviselték. A versenyen regionális 2. helyezést értek el, amivel országos 12. eredményt tudhatnak magukénak.
A felkészítésben Dr. Kiss Zsoltné és Varga László mellett szaktanáraik is segítettek: Ragasits Nóra, Kósa Erika, Gőcze Zoltán, Sinkovics Ferenc, Fuchs Adrienn, Jordánné Törzsök Eszter, a projektfeladatban Hetényi Tamás, Turczi Veronika.

Szívből gratulálunk!