OSZTV – szakács

      OSZTV – szakács bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A 2018/2019. tanévben is szépen szerepeltek a 3/11.D osztályos szakács tanulóink a Szakma Kiváló Tanulója Versenyén. Az elődöntőn komplex írásbeli feladatsor kellett megoldaniuk Ételkészítés alapjai és ismeretek, Gazdálkodási ismeretek, Élelmiszerismeretek témájában. Az előválogatóba jutott Magyar Bálint 3/11.D osztályos tanulónak először egy 3 fogásos ételsort kellett készíteni a kor igényeinek megfelelően. A gyakorlati megmérettetést szóbeli verseny követte, ahol angol és magyar nyelven bizonyíthatta a tanuló a felkészültségét. 

Eredmények: 

Magyar Bálint 3/11.D országos 9. helyezés 
Felkészítő tanárok: Gombkötő János, Dancs József, Kovácsné Denkler Brigitta, Barcsai Zsuzsa

Jándli Dávid 3/11.D országos 12. helyezés 
Pál Patrik 3/11.D országos 16.helyezés 
Felkészítő tanárok: Gombkötő János, Dancs József, Kovácsné Denkler Brigitta 

Szívből gratulálunk!